Afdrukken
Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

 

ANWB wintersport aanbiedingen: ski-jassen toy €90,- korting

 

De Koninklijke Nederlandse Toeristenbond ANWB is een vereniging die met een unieke mix van beïnvloedende en dienstverlenende activiteiten de belangen van haar leden behartigt op het gebied van mobiliteit, vakantie en vrije tijd. Bij dat werk wil de ANWB tevens een bijdrage leveren aan een duurzame ontwikkeling van de samenleving.

Missie

De missie van de ANWB is dat we ANWB-leden willen helpen om in vrijheid en met plezier onderweg te zijn. Dat doen we met diverse producten, diensten, maatschappelijke activiteiten, door het geven van informatie en advies en door het inzetten van ons beïnvloedend vermogen. ANWB-leden staan hierbij centraal. Door de samenhang tussen onze verenigingsactiviteiten enerzijds, en onze bedrijfsmatige activiteiten anderzijds kunnen wij onze leden meer waarde bieden.

Assortiment ANWB-ledenwinkel

comments
Geschreven door Super User Super User
Hoofdcategorie: _ _
Categorie: winkel winkel
Gepubliceerd: 14 januari 2019 14 januari 2019
Geschreven: 14 januari 2019 14 januari 2019
Laatst bijgewerkt: 14 januari 2019 14 januari 2019
Hits: 305 305
Joomla SEF URLs by Artio